سالاد بار

سالاد بار

یکی از مهم ترین قسمت های برگزاری عروسی که از وظایف موسسات تشریفات مجالس عروسی نیز میباشد قسمت کترینگ یا همان خدمات مربوط به سرو غذا و نوشیدنی می باشد که نقش مهم و به سزایی در کیفیت بالای مراسم را دارد. در گذشته مراسم های عروسی خیلی ساده و با یک پذیرایی مختصر صورت می گرفته است اما امروزه قسمت پذیرایی در مراسم عروسی خود یک بخش مهمی از مراسم شده و همه زوج های جوان برایشان مهم است که کیفیت و کمیت مواد غذایی که در مراسم عروسیشان سرو می شود از چه کیفیتی برخوردار هستند.

در میهمانی های امروزی سعی می شود که از میهمانان با استفاده از نوشیدنی و غذاهای متنوعی نظیر غذاهای سنتی و مدرن ایرانی و فرنگی پذیرایی شود. منوی بار سالاد و اردور عروسی یکی از مواردی است که در عروسی های امروز ، به ویژه در عروسی های مجلل در کنار میز شام قرار میگیرد. عروس و داماد میتوانند از منوی بار سالاد و اردور عروسی ، موردی که باب سلیقه خود و مهمانانشان هست را انتخاب کنند. ارائه منوی بار سالاد و اردور عروسی متنوع یکی از مسائلی است که بر زیبایی و شکوه میز شام عروسی موثر است.

یکی از پرطرفدارترین غذاهایی که در طول مراسم عروسی توسط  تشریفات نایب ارائه میگردد سالادر بار متنوع با دیزاین زیبا می باشد که در طول مراسم سرو میشود.

برای دیدن گالری تصاویر مربوط به سالاد بار اینجا کلیک کنید