دسته گل عروس

دسته گل عروس

دسته گل عروس

انتخاب دسته گل عروس، یکی از موارد مهم هنگام برپایی خدمات مجالس و تشریفات عروسی است. حتما درباره دسته گل عروس رز قرمز و یا دسته گل رز عروس شنیده اید.
از آنجایی که دسته گل باید زیبا و متناسب با وضعیت طراحی و چیدمان دکور و یا سالن عروسی باشد، انتخاب آن هم وابسته به عوامل مختلفی از جمله شرایط عروسی، همچنین زمان و مکان برگزاری عروسی است. مثلا گل ها باید در فصل مناسب خودشان انتخاب شوند و مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین در انتخاب مدل دسته گل عروس باید نهایت دقت و سلیقه را اعمال کرد. (مثلا اینکه از دسته گل رز عروس استفاده شود یا دسته گل عروس ارکیده و یا گل های دیگر)
نوع دسته گل عروس و زیبایی آن بسیار مهم است چرا که در طول شب عروسی، همه به آن نگاه می کنند و در صورتی که احیانا اشتباه انتخاب شده باشد، می تواند تاثیر منفی -هر چند کم- داشته باشد.

همچنین اندازه و قد عروس هم اهمیت خاصی در این میان دارد. از طرف دیگر در صورتی که ساقدوش برای همراهی با عروس و داماد در نظر گرفته شده، بهتر است حتی جهت هماهنگی هر چه بهتر با لباس و نوع پوشش ساقدوش ها هم نوع دسته گل دسته بکار رفته با آنها متناسب باشد.

البته در صورتی که اطلاعات یا تجربه چندانی در این زمینه ندارید می توانید از افراد با تجربه و یا فروشنده گل کمک بگیرید. امروزه دسته گل رز یکی از پرطرفدارترین مدلهای دسته گل است اما انواع دیگری هم از این دسته های گل هم هست که در هنگام عروسی از آنها استفاده می شود.

انواع دسته گل عروس:  

-مدل دسته گل با ارکیده
-دسته گل رز
-مدل دسته گل لاله
-مدل دسته گل عروس با لیلیوم
-مدل دسته گل عروس پائونیا
-دسته گل آلاله
-مدل دسته گل عروس با لیلی کالا
-دسته گل عروس با گل مروارید
-مدل دسته گل با گل ادریسی
-مدل دسته گل عروس یاسمن